Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва
Транспорт придбаний за рахунок зекономлених коштів державної субвенції та співфінансування з місцевих бюджетів.
— Це яскравий приклад співпраці всіх рівнів влади задля покращення життя людей. Сучасний комфортний автобус виготовлений на Чернігівському автозаводі, що входить до корпорації «Еталон». А від того, який транспорт та якою дорогою їде, залежить і якість освіти дітей, — прокоментував Дмитро Іванов, заступник голови ОДА, завітавши до Талалаївської селищної громади.
Крім того, на місцевому стадіоні облаштували нову сучасну модульну роздягальню з душовими та санвузлами. Реалізувати проєкти в життя допомогли народний депутат України Анатолій Гунько та депутат обласної ради Володимир Лукаш.
У рамках поїздки Дмитро Іванов поспілкувався з місцевими ЗМІ про хід вакцинальної кампанії та забезпечення області киснем.
— Наразі приводів для хвилювання немає, область забезпечена киснем повною мірою. Станом на сьогоднішній ранок у резерві було 11,7 тонн рідкого кисню та 539 балонів для зберігання газоподібного. А сьогодні ще доставили 8 тонн від благодійника, який розподілять між лікувальними закладами, — наголосив заступник голови ОДА. — Про вакцинацію можу сказати, що темпи покращуються. Наразі вже 34% щеплено двома дозами препарату. З огляду на те, що люди здебільшого вакцинуються другою дозою, нагадую: якщо пропустили дату, не зволікайте. Зробіть це за першої нагоди.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.
На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41
До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.
У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36
Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.