Через рівень захворюваності в місті наступний тиждень 5-11 класи в Чернігові навчатимуться дистанційно
Заняття в усіх школах Чернігова для учнів з 5 по 11 класи на наступному тижні відбуватиметься дистанційно. Таке рішення 5 листопада ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з огляду на стан захворюваності на COVID у Чернігові.
Через рівень захворюваності в місті наступний тиждень 5-11 класи в Чернігові навчатимуться дистанційно
Заняття в усіх школах Чернігова для учнів з 5 по 11 класи на наступному тижні відбуватиметься дистанційно. Таке рішення 5 листопада ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з огляду на стан захворюваності на COVID у Чернігові.
Як проінформував на засіданні комісії генеральний директор міської лікарні №2 Владислав Кухар, на сьогодні вже майже 27 тисяч захворілих і 700 померлих на добу в Україні. Що стосується міста Чернігова, то за минулу добу було госпіталізовано 25 осіб, і загальна кількість пацієнтів на стаціонарному лікуванні вже складає 366. З них на кисневій підтримці знаходяться 258 пацієнтів і на ШВЛ – 11. І за минулу добу ми маємо, на жаль, 9 померлих осіб. Тобто кількість тих, хто захворів, збільшується кожного дня. Чернігів, як і Чернігівська область, ще не вийшли на «плато» цієї хвилі захворюваності. Тобто з дня на день у нас відбувається поступове збільшення кількості хворих.
Дистанційна освіта 5-11 класів за цим рішенням комісії стосуватиметься всіх шкіл Чернігова без виключень. Очно навчатимуться початкова школа, школа для дітей з вадами слуху та НРЦ, а також у звичному режимі працюватимуть дитсадки.
- Ситуація непроста, тому продовжимо на тиждень – а там вже будемо бачити, що далі робити – прокоментував у підсумку рішення комісії її голова, заступник чернігівського міського голови Віктор Геращенко.
Як повідомила пізніше журналістам заступниця начальника міського управління освіти Олена Горна, наразі в місті вакциновано хоча б однією дозою вакцини більше 90% педагогічних працівників. На виконання вимог постанови Кабінету міністрів ті педагогічні працівники, які ухиляються або відмовляються від вакцинації, з 8 листопада будуть відсторонені від роботи. Працівники, які проходять курс вакцинації зараз, тобто мають одне щеплення, від роботи не відсторонюються. Відсторонення - до усунення причин, тобто або до виходу країни з карантину або до факту вакцинації.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.