Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 13:10:25

У початковій школі колегіуму № 11 днями відновлять заняття

12.11.2012   13:46

У початковій школі чернігівського колегіуму № 11, де 9 листопада після початку ремонтних робіт з утеплення фундаменту сталося руйнування спортзалу, завтра-післязавтра відновлять навчання. Про це журналістам повідомив начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко.

Чернігів: обвал спортзалу в колегіумі № 11

Чернігів: обвал спортзалу в колегіумі № 11

За його словами, сьогодні школярі початкової школи (приблизно 400 дітей) навчаються в основному корпусі за рахунок продовження роботи другої зміни. У приміщенні початкової вже відновлено електропостачання приміщення, до кінця дня буде вирішено питання з налагодженням теплопостачання.

"Сподіваємося завтра-післязавтра відновити уроки у приміщенні початкової школи", - сказав В.Купріяненко.

Заступник міського голови Олександр Сердюк зазначив, що за вихідні будівельники розібрали завали і вивезли будівельне сміття. Перед відновленням занять, будівлю початкової школи, збудованої у 1938 році, обстежить спеціальна комісія з метою визначення, чи не вплинуло на неї руйнування прибудованого спортзалу. О.Сердюк також зауважив, що основні роботи з утеплення приміщення школи до весни будуть припинені, крім заміни вікон. Щодо відбудови спортзалу, то заступник міського голови вважає, що слід збудувати сучасний спортзал (зруйнований мав площу всього 120 м. кв.).

"Нам варто орієнтуватися не на відновлення зруйнованого спортивного залу, а будівництво нового з теплим переходом із приміщення школи", - сказав О.Сердюк.
Як повідомлялося, 9 листопада о 17:30 обвалилася зовнішня стіна споруди, а потім близько півночі відбулося руйнування несучих стін і покрівлі прибудованого у 1951 році спортивного залу для проведення занять з учнями початкових класів. Жертв і постраждалих немає. Збитки встановлюються.

За цим фактом прокуратура м. Чернігова проводить перевірку в порядку ст. 97 КПК України. Хід перевірки прокурором області взято на особистий контроль.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26

Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.

Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44

Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.

Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22

З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.

Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47

У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.

Учениця з Коропа здобула диплом ІІ ступеня на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології 10:36

Успіхи чернігівських школярів на всеукраїнському рівні вкотре доводять, що наполегливість допомагає долати будь-які виклики.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини