Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 грудня, 08:31:27

В Чернігові пройшла інтелектуальна гра щодо представницької демократії

22.10.2021   13:47Агенцiя

20 жовтня в Черніговіпройшла інтелектуальна гра щодо представницької демократії. Гра організована громадською кампанією «Атестація депутатів місцевих рад».

Участь у грі взяли біля 20 представників молоді – студенти НУ «Чернігівська політехніка». В результаті було 4 команди. Квіз налічував три раунди.

Гра проходила в три етапи: на першому етапі було наведено тезу і команда повинна була вирішити чи є правдою зазначена теза; на другому етапі команди обрали правильний варіант з наведених відповідей; на третьому етапі команди знаходили відповідь на питання за 1 хв.

«Квіз  – це інтелектуальна гра, під час якої ми розказуємо молоді про місцеву демократію. Про те, які є повноваження в органів місцевого самоврядування, які є повноваження в депутатів, взагалі з чого складається орган місцевого самоврядування тощо», – зазначила Тетяна Романова, виконавча директорка ГО «Агенція міських ініціатив».

Команда-переможець гри в листопаді візьме участь в наступному етапі – загальноукраїнському турнірі щодо представницької демократії.
Всі учасники були дуже задоволені результатами гри та цікавими питаннями Квізу.
 

ГО Агенція міських ініціатив

Останні новини Чернігівщини

Станом на 6 грудня в Україні зафіксовано 4478 нових випадків COVID-19

Станом на 6 грудня в Україні зафіксовано 4478 нових випадків COVID-19 08:24

4 478 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 6 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 429 дітей та 52 медпрацівники.

AB InBev Efes Україна отримала особливу відзнаку від Європейської Бізнес Асоціації за свій внесок у розвиток корпоративної соціальної відповідальності

AB InBev Efes Україна отримала особливу відзнаку від Європейської Бізнес Асоціації за свій внесок у розвиток корпоративної соціальної відповідальності 08:18

AB InBev Efes Україна отримала відзнаку Business Hero за дотримання принципів сталого розвитку та свій внесок у розвиток корпоративної соціальної відповідальності від Європейської Бізнес Асоціації

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 05 грудня по 8:00 06 грудня 2021 року

6 грудня - свята, прикмети та іменинники

6 грудня - свята, прикмети та іменинники 07:49

6 грудня в Україні святкують День збройних сил, у Фінляндії – День незалежності, День Конституції в Іспанії, День Святого Миколая у католиків, а у православних – День пам'яті преподобного Митрофана.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини