Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 09:03:44

Закінчують утеплювати головний корпус міської школи №3

18.10.2021   14:47Агенцiя

У Чернігові триває термомодернізація будівлі третьої школи. Проєкт розрахований на кілька років. Минулого року були виконані роботи з утеплення нового корпусу та ремонту даху. Цьогоріч здійснюється утеплення старого корпусу школи, яке мають завершити до кінця осені.

За словами начальника Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради В’ячеслава Почепа, термомодернізація школи дозволить економити близько 25% коштів, які витрачаються на опалення навчального закладу.

- Термомодернізація школи дозволить досягти дві мети: підвищити комфорт дітей та вчителів, які займаються у навчальному закладі, та зекономити щонайменше 25% коштів на опаленні школи. На сьогоднішній день ми виконуємо утеплення, оздоблення і фарбування фасаду старого корпусу школи №3. На цей рік на ці роботи передбачено 10 мільйонів 400 тисяч гривень. Ці роботи ми виконаємо у цьому році, а у наступному будемо здійснювати внутрішні роботи, які пов’язані з вентиляцією та кондиціонуванням, - розказав В’ячеслав Почеп.

В Чернігові на сьогодні діють кілька програм реновації освітніх закладів. Зокрема, заміна старого освітлення на енергоефективне, встановлення пластикових вікон у комунальних закладах, а також ремонт вбиралень у школах.Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".