Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 травня, 10:37:25

На Прилуччинні поліцейські та освітяни підписали Меморандум про співпрацю

07.10.2021   08:27Агенцiя

Днями Прилуцький районний відділ поліції разом з ліцеєм № 10 та школою № 13 підписали Меморандуми про початок реалізації проєкту «Поліцейський – учасник освітнього процесу».

Цей пілотний проєкт унікальний тим, що за навчальними закладами закріплений ювенальний поліцейський. Він працюватиме безпосередньо у школі чи ліцеї.

Так, за Прилуцькою загальноосвітньою школою № 13 закріплено начальницю сектору ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції Тетяну Кузьменко. А за Прилуцьким ліцеєм № 10 – старшого інспектора ювенальної превенції Дмитра Шестакова.

У ході спілкування учасники напрацювали алгоритми спільних дій щодо забезпечення безпеки дітей та впровадження інноваційних методів превентивної роботи в учнівському середовищі. Зокрема, поліцейські будуть протидіяти булінгу, навчати підростаюче покоління основам кібербезпеки, правилам поводження у суспільстві, розповідатимуть про адміністративну та кримінальну відповідальність, проводити інтерактивні заняття тощо.

– Завдяки впровадженню проєкту «Поліцейський – учасник освітнього процесу» ми плануємо сформувати навички безпечної поведінки дітей та працюватимемо попередження на злочинності в дитячому середовищі. Крім того, поліція спільно з освітянами вдосконалюватиме механізми спільної профілактичної роботи. Молодь має розуміти, що поліцейський – це друг, до якого завжди можна звернутися по допомогу в будь-якій ситуації, – зазначила начальниця сектору ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області Тетяна Кузьменко.

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини