У Чернігові тепло в дитсадках увімкнуть з 4 жовтня
У Чернігові з понеділка, 4 жовтня, в закладах дошкільної освіти розпочнуть опалювальний сезон 2021-2022 років. Відповідне розпорядження чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав 1 жовтня.
Попередньо це питання сьогодні ж розглянули на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у ньому взяли голова комісії - заступник міського голови Віктор Геращенко та представники КЕП Чернігівська ТЕЦ ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА», АТ «Облтеплокомуненерго», АТ «Чернігівгаз», приватного підприємства «Спеціальна енергетична компанія», керівники управлінь освіти та охорони здоров’я міської ради.
Комісія рекомендувала, у зв’язку зі зниженням середньодобової температури повітря і враховуючи пропозиції від цих управлінь, увімкнути опалення для закладів дошкільної освіти і КНП «Пологовий будинок». Протокол цього засідання оприлюднений на офіційному вебпорталі міської ради в розділі "Публічна інформація" - "Протоколи засідань комісій".
Чернігівський пологовий будинок наразі вже обігрівається, аби постійно зберігати температуру +25 С.
Цього ж дня відбулося засідання міського Штабу з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період, де обговорили усі проблемні питання підготовки до опалювального сезону. Чернігівський міський голова, який був на ньому присутній і взяв слово, наголосив що тепловий режим у дитячих садках та у пологовому повинен бути забезпечений.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.