Чернігівський ліцей № 15 урочисто відзначив свій 30-ти річний ювілей
Навчальний заклад, розташований у Чернігові по вулиці Козацькій, який пройшов тривалий період розвитку від восьмирічки до першого в обласному центрі ліцею з поглибленим вивченням математики, фізики, інформатики, хімії та біології, зараз є інноваційним освітнім закладом.
![](/uploads/30550-m.jpg)
За роки існування тисячі випускників отримали путівки в життя та атестати про середню загальну освіту, а на даний час в ліцеї навчається більше 1400 учнів та працює близько 100 вчителів та науковців з ВНЗ Чернігова.
У числі знаних випускників ліцею і заступник голови обласної ради Дмитро Блауш. За його дорученням сьогодні на урочистості завітав радник Віктор Єрема, трудова діяльність якого також пов'язана з цим навчальним закладом.
Під час святкового заходу чимало настанов було адресовано школярам та ліцеїстам, також у вітальних промовах поважних гостей звучали слова подяки педагогічному колективу. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти почесною грамотою обласної ради нагороджено директора ліцею № 15 Чернігівської міської ради Антоніну Харченко, подяку Чернігівської обласної ради оголошено кращим вчителям предметникам.
Відбулося урочисте посвячення учнів у ліцеїсти та святковий концерт.
Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.