Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 13:16:26

Ювенальні поліцейські провели з чернігівськими школярами акцію «Я обираю – жити»

11.09.2021   11:21Агенцiя

10 вересня ювенальні поліцейські разом з учнями школи №13 провели флешмоб, який пропагує цінність людського життя. Захід приурочений до Всесвітнього дня запобігання самогубствам, що відзначається 10 вересня.

«Співробітники відділу ювенальної превенції Головного Управління поліції в Чернігівській області за активної підтримки адміністрації та педагогічного колективу школи №13 провели флешмоб «Я обираю жити». Школярі намалювали на  асфальті щасливе майбутнє», — розповіла керівник ювенальної превенції Оксана Огненко, — Поліцейські розказали школярам, як вирішувати труднощі, навчили шукати виходи зі складних ситуацій».

Захід має показати дорослим: діти часом сприймають дрібні проблеми, як дуже серйозні. У таких ситуаціях дітям важко впоратися самотужки, тому дорослі мають приходити їм на допомогу.

 Сектор комунікації
поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини