Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 серпня, 04:13:48

Для слухачів запланована серія тематичних зустрічей та конверсаторіумів

06.11.2012   08:26

Професійна програма підвищення кваліфікації секретарів сільських, селищних, міських рад проходить в Центрі підвищення кваліфікації кадрів з 5 по 9 листопада за напрямом 1501 "Державне управління" (ПППК).

У відкритті навчання взяв участь директор Центру Володимир Бойко.

Для слухачів запланована серія тематичних зустрічей та конверсаторіумів, присвячених таким темам, як: світовий досвід територіального управління, форми участі громадян у місцевій демократії, організація роботи зі зверненнями громадян, організаційно-кадрове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування, соціальне партнерство як фактор стабілізації ситуації на ринку праці, співпраця органів виконавчої влади та громадськості, етика посадової особи як вид професійної етики.
Наступні заняття присвячені питанням, що стосуються конкретних напрямків діяльності органів місцевого самоврядування, а саме: ведення погосподарського обліку в сільських і селищних радах, правове регулювання діловодства та архівної справи, складання номенклатури та формування справ, порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування, дотримання законодавства про громадянство та паспортний режим, військового обліку військовозобов'язаних, основні аспекти Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів".

Завершиться навчання за професійною програмою комп'ютерним тестуванням стосовно змісту та якості отриманих ними протягом обох сесій знань.

Останні новини Чернігівщини

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру 15:49

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розкрито вбивство малолітнього хлопчика, яке мало місце на початку червня 2022 року у Прилуцькому районі.

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів 15:48

Сьогодні у Мені відбувся молодіжний забіг на знак вшанування пам’яті земляка — Віталія Горбача, а також усіх загиблих захисників України. До нього долучилися й поліцейські місцевого відділення Корюківського райвідділу поліції. Дистанція забігу склала два кілометри.

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок 15:32

У Чернігові дівчатка-підлітки вирішили зібрати кошти для поранених воїнів. Діти влаштували імпровізований «магазин» на одній з найбільших вулиць обласного центру, неподалік від місцевого ринку.

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини 15:29

російські війська обстріляли чотири громади на Сумщині та одну на Чернігівщині.

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді 15:24

У Чернігові волонтерів, представників громадських та благодійних організацій, інших об’єднань, що надають підтримку дітям та молоді, нагородили почесними відзнаками Чернігівської міської ради сьогодні, 12 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини