Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 23:09:31

Протягом тижня фахівці Чернігівського управління Держпродспоживслужби обстежили понад півтори сотні освітніх закладів

13.08.2021   14:38Агенцiя

Спеціалісти Чернігівського управління Держпродспоживслужби у складі комісій, створених управліннями освіти органів місцевого самоврядування, взяли участь у перевірках стану готовності закладів освіти до нового навчального 2021-2022 року.

За період з 4 по 11 серпня було обстежено 155 освітніх закладів безпосередньо в обласному центрі та Чернігівському районі, у тому числі 76 дитячих садків, 74 загальноосвітні школи та 5 закладів професійно-технічної освіти.

У кожному перевіреному закладі складалась інформаційна довідка про стан дотримання вимог санітарного законодавства, законодавства про безпечність та якість харчових продуктів. За результатами обстежень до органів місцевого самоврядування готуються листи щодо усунення виявлених недоліків.

Основними проблемними питаннями, що потребують вирішення, є забезпечення виконання вимоги чинного законодавства щодо належного облаштування туалетних кімнат в санітарних вузлах закладів загальної середньої освіти; утримання харчоблоків освітніх закладів в належному санітарно-технічному стані; забезпечення закладів освіти, що використовують питну воду з підвищеним вмістом заліза, відповідними засобами для приведення показників безпечності води в межі норми; своєчасне проведення поточних ремонтів у сільських школах; приведення штатних розписів загально-освітніх закладів щодо забезпечення медичними працівниками у відповідність до Пункту 9 Постанови КМУ № 305; та Наказу МОН №1205.

Разом з тим необхідно відзначити належний рівень використання безпечних матеріалів, обладнання, устаткування, засобів, інвентарю, витратних матеріалів, що відповідають вимогам  Закону України  «Про загальну безпечність нехарчової продукції», відповідних технічних регламентів та санітарного законодавства, рівень організації простору занять спортом, забезпечення перевірених закладів миючими і дезінфікуючими засобами, організацію роботи закладів освіти із врахуванням протиепідемічних вимог в під час карантину, пов’язаного з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), підключення загальноосвітніх закладів до мережі Інтернет.

Останні новини Чернігівщини

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк 16:17

У лісопарку Кордівка у Чернігові планують збудувати урбан-парк.

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії 15:38

У Чернігівській міськраді, де 27 січня проходить сесія, Державне бюро розслідувань проводить обшук.

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни 12:00

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

Тетянине свято на сцені філармонійного центру

Тетянине свято на сцені філармонійного центру 11:49

Віддані шанувальники творчості артистів Чернігівського обласного філармонійного центру завжди з нетерпінням чекають на 25 січня — Тетянин день.

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє»

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє» 10:45

«Без Крут навіть акт 22 січня був би документом без підпису, бо такі акти мало виголосити. Їх треба чинити…», - Євген Маланюк, письменник, сотник армії УНР

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини