Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 20:25:26

Національний конкурс «Молодіжна столиця України» шукає координаторів

07.08.2021   10:45Агенцiя

«Молодіжна столиця України» – всеукраїнський конкурс з відзначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді.

Його щорічно проводять Міністерство молоді та спорту України спільно з громадською організацією «Український інститут міжнародної політики» та громадською спілкою «Національна молодіжна рада України» за підтримки Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

Мета конкурсу — узагальнення і поширення кращих європейських та світових практик у сфері молодіжної політики, обмін досвідом молодих людей із різних частин України, проведення тематичних заходів упродовж цілого року задля активного залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому та регіональному рівнях.

Нині організатори конкурсу «Молодіжна столиця України» проводять набір регіональних координаторів.

Подати заявку можуть особи віком від 14 до 35 років, які бажають стати регіональними координаторами конкурсу. Набір триває до 23:00 год. 9 серпня 2021 року. Реєстрація за посиланням: http://surl.li/abnst .

Більше інформацію про конкурс ви можете дізнатися на офіційному сайті.

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини