Ніжинські освітяни отримали сертифікат на суму 1 500 000 грн
Ніжинські освітяни 12 липня отримали сертифікат на суму 1 500 000 грн для оснащення освітніх закладів новітнім обладнанням.
Нещодавно педагоги подали заявку на конкурс грантів Асоціації міст України спільно з ГО «Центр освітніх реформ Наші діти» і перемогли.
У рамках проєкту «Подолання цифрової освітньої нерівності в Україні» виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан та радник виконавчого директора Євген Халімон вручили сертифікат міському голові Олександру Кодолі та начальнику управління освіти Валентині Градобик.
Мета проєкту – знайти рiшення для радикальних перетворень, якi задовольнятимуть потреби держави, органiв мiсцевого самоврядування, економiки та учасникiв освiтнього процесу.
Завдяки перемозі в даному конкурсі Ніжин отримав фінансову можливість на обладнання сучасними електронними освітніми ресурсами 5-ти кабінетів початкової освіти, 5-ти кабінетів математики, 5-ти кабінетів початкової освіти для інклюзивного навчання, 5 закладів дошкільної освіти.
Міський голова Олександр Кодола та виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан підписали меморандум про співпрацю з Всеукраїнською Асоціацією Міст України, об’єднавши зусилля в питаннях цифровізації навчальних закладів Ніжина. А це, в свою чергу, відкрило шлях реалізації проєкту «Подолання цифрової освітньої нерівності в Україні».
«Трансформація та осучаснення освіти є одним з головних пріоритетів в діяльності органів місцевого самоврядування. Реалізація даного проєкту сприятиме підвищенню рівня надання освітніх послуг в навчальних закладах Ніжина», - зазначив міський голова Олександр Кодола.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю
Останні новини Чернігівщини
Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09
Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.
Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.
Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25
У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.
До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43
20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.
На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21
Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.