Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 01:42:13

Шість громад Чернігівщини працювали в рамках консультацій з просторового планування

01.07.2021   09:16Агенцiя

Шість громад Чернігівщини працювали з Олександр Придатко експертом із просторового планування та управління Програми "U-LEAD з Європою" в рамках консультацій з просторового планування.

Фахівці кожної громади мали годину часу на спілкування з експертом. Громади склали списки питань, які необхідно вирішити у громаді та обговорили можливі рішення із Олександром.

"Ми максимально наблизили свій досвід до потреб фахівців. Сьогодні повноваження громад набагато більші й відповідальність також зросла. Тому ефективність роботи в управлінні землею та всіма іншими ресурсами це ключовий механізм до зростання спроможності", - вважає Олександр Придатко.

Землевпорядники, заступники та голови громад Парафіївська територіальна громада Прес-служба Борзнянської територіальної громади Михайло-Коцюбинська громада Макіївська громада Киїнська Громада та Дмитрівської селищної ради цікавились:
- розробкою генеральних планів;
- проведенням земельних аукціонів;
- роботою інформаційних систем для обліку земель;
- успішними прикладами управління землями;
- співпрацею між громадами у сфері просторового планування;
- інвентаризацією земель;
= механізмами збільшення надходжень до бюджету.

"Сьогодні ми шукаємо можливості збільшити надходження до бюджету громади шляхом підвищення ефективності управління землями та іншими ресурсами. Тому нам цікаво побачити успішні приклади інвентаризації земель, розробки документів просторового планування", - наголосив Андрій Головач, голова Киїнської сільської ради.

"Просторове планування дозволить навести лад із земельними та іншими ресурсами та створити умови для зростання надходжень до бюджету. Крім того, наявність документів просторового планування сприятиме залученню інвестицій в громаду", - наголошує Ірина Кудрик, керівниця Чернігівського регіонального офісу Програми.

ULEAD з Європою в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини