Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 10:19:00

Шість громад Чернігівщини працювали в рамках консультацій з просторового планування

01.07.2021   09:16Агенцiя

Шість громад Чернігівщини працювали з Олександр Придатко експертом із просторового планування та управління Програми "U-LEAD з Європою" в рамках консультацій з просторового планування.

Фахівці кожної громади мали годину часу на спілкування з експертом. Громади склали списки питань, які необхідно вирішити у громаді та обговорили можливі рішення із Олександром.

"Ми максимально наблизили свій досвід до потреб фахівців. Сьогодні повноваження громад набагато більші й відповідальність також зросла. Тому ефективність роботи в управлінні землею та всіма іншими ресурсами це ключовий механізм до зростання спроможності", - вважає Олександр Придатко.

Землевпорядники, заступники та голови громад Парафіївська територіальна громада Прес-служба Борзнянської територіальної громади Михайло-Коцюбинська громада Макіївська громада Киїнська Громада та Дмитрівської селищної ради цікавились:
- розробкою генеральних планів;
- проведенням земельних аукціонів;
- роботою інформаційних систем для обліку земель;
- успішними прикладами управління землями;
- співпрацею між громадами у сфері просторового планування;
- інвентаризацією земель;
= механізмами збільшення надходжень до бюджету.

"Сьогодні ми шукаємо можливості збільшити надходження до бюджету громади шляхом підвищення ефективності управління землями та іншими ресурсами. Тому нам цікаво побачити успішні приклади інвентаризації земель, розробки документів просторового планування", - наголосив Андрій Головач, голова Киїнської сільської ради.

"Просторове планування дозволить навести лад із земельними та іншими ресурсами та створити умови для зростання надходжень до бюджету. Крім того, наявність документів просторового планування сприятиме залученню інвестицій в громаду", - наголошує Ірина Кудрик, керівниця Чернігівського регіонального офісу Програми.

ULEAD з Європою в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Урочисто та з конструктивом: В’ячеслав Чаус зустрівся з волонтерами області 09:32

З Міжнародним днем волонтера активістів з усієї Чернігівщини вітали сьогодні начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова обласної ради Олена Дмитренко.

13 новеньких шкільних автобусів поїхало до громад 09:26

Транспорт для закладів освіти придбали коштом державної субвенції на умовах співфінансування з місцевими бюджетами. Якщо детальніше, то це понад 28 мільйонів гривень – від держави і майже 11 мільйонів – від громад.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:22

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» під відео в Тік-тоці, «дивитися відео і заробляти» тощо. Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку. Ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які спонукають переказати кошти під приводом швидкого заробітку.

 У Чернігові правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо наркоторгівця з мільйонним обігом

У Чернігові правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо наркоторгівця з мільйонним обігом 09:18

Поліцейські спільно зі співробітниками СБУ викрили цього 23-річного місцевого мешканця у збуті психотропної речовини у вересні поточного року.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:12

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.