Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 17:07:53

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби провели для представників громад та органів місцевої влади семінар

01.07.2021   09:04Агенцiя

30 червня у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області пройшов навчальний онлайн захід методологічного спрямування для органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій.

Начальник відомства Юрій Павлішен презентував учасникам зібрання, участь у якому взяли понад півсотні представників громад регіону, органів виконавчої влади на місцях і територіальних управлінь Держпродспоживслужби, повноваження Головного управління, зазначивши, що лише від активної взаємодії усіх зацікавлених сторін залежить результативність роботи у будь-якому напрямку.

Фахівці структурних підрозділів поінформували представників районів про особливості видачі експлуатаційних дозволів, проведення реєстрації потужності та впровадження системи НАССР у дитячих садках та загальноосвітніх школах, застосування норм Санітарного регламенту у закладах освіти і складання орієнтовного меню.

Особливе зацікавлення викликала інформація про реєстрацію пасік, заходи профілактики отруєння бджіл та створення у громадах постійних комісій, які могли б миттєво реагувати на такі випадки.

Учасників онлайн-навчання також ознайомили з алгоритмом дій  при отриманні допусків на роботу з агрохімікатами і пестицидами та особливостями реєстрації сільськогосподарської техніки.

Фахівці Управління фітосанітарної безпеки розповіли про поширення на території Чернігівщини карантинних організмів, зупинились на основних, з-поміж них амброзія полинолиста, протистояти якій можна лише спільними зусиллями працівників Держпродспоживслужби та органів місцевого самоврядування. Крім того, йшлося про карантинні обмеження щодо вивезення сільськогосподарської продукції за межі області, в тому числі за кордон.

А ще представники громад дізналися, як споживачеві захистити свої права у разі їх порушення та в який спосіб він може написати звернення до відповідного відділу Держпродспоживслужби.

Підсумовуючи кількагодинне спілкування, яке відбувалось у форматі «запитання-відповіді», начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен наголосив, що очолюване ним відомство відкрите до співпраці, а його фахівці завжди готові  добросовісно виконувати делеговані їм державою повноваження.

Також керівник акцентував увагу учасників семінару на пріоритетних напрямках діяльності структурних підрозділів служби та влади на місцях протягом літнього періоду, з-поміж яких, зокрема, безпечність харчування дітей, дитяче оздоровлення в таборах відпочинку і підготовка харчоблоків загальноосвітніх шкіл до роботи в новому навчальному році.

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини