Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 08:39:02

Коледж економіки і технологій ЧДТУ відсвяткував “День технолога”. ФОТОрепортаж

30.10.2012   15:36Агенцiя

Традиційно в жовтні Коледж економіки і технологій Чернігівського державного технологічного університету святкує “День технолога”.

Ось і цього року свою майстерність демонстрували студенти ІІ та ІІІ курсів на виставці-ярмарку кондитерських виробів.

В урочистій обстановці відбулось посвячення студентів І курсу у технологи, а найбільш талановиті студенти коледжу були нагороджені грамотами та подяками, які вручив директор коледжу Сокол М. В.

Випускники Коледжу економіки і технологій зможуть продовжити свою освіту у стінах ЧДТУ, адже університет може запропонувати їм широкий вибір спеціальностей, зокрема нещодавно відкриту спеціальність „Харчові технології та інженерія”.

Святкові заходи закінчились чудовим концертом.

Свято підготували викладачі-технологи: Ілляшенко Л.О., Лупіна М.В., Щукіна В.О., Гончарова О.В., Портная Ю.О.

stu.cn.ua

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини