Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 12:33:30

На Чернігівщині ЗНО з української мови та української мови і літератури складали більше 7 тисяч учасників

02.06.2021   15:37Агенцiя

1 червня відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та української мови і літератури. До участі у ньому зареєструвалися 8695 випускники.

Фактично у тестуванні взяли участь  7217 осіб.

ЗНО складали в 38 пунктах тестування (міста Чернігів, Ніжин, Новгород-Сіверський, Прилуки, Бахмач, Корюківка, Мена, Сновськ).

У пунктах оцінювання були забезпечені належні санітарно-епідеміологічні заходи.

Нагадаємо, що учасники тестування, які не змогли взяти участь у зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини та бажають взяти участь у додатковій сесії ЗНО, можуть до 31 травня подати до регіонального центру документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Додаткове тестування з з української мови та української мови і літератури відбудеться 9 липня.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині адаптують освітні простори до викликів сучасності 12:23

Створення захищеного та безбар’єрного середовища в закладах освіти Чернігівської області залишається головним безпековим завданням для громад регіону.

Жителька Бахмача відкрила «Secret Bakery» завдяки мікрогранту від служби зайнятості 11:18

Авторські десерти, смачні солоні перекуси, ароматну каву та освіжаючі холодні напої: все це пропонують відвідувачам у кав’ярні-кондитерській «Secret Bakery». Для її відкриття жителька Бахмача Юлія Федай скористалася грантовою програмою «Власна справа» від служби зайнятості.

Стартує реалізація проєкту підтримки ветеранів та ветеранок, які повністю або частково втратили зір 10:57

З 1 липня 2026 починає діяти проєкт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2026 року № 674 «Про затвердження Порядку реалізації спільного з Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки окремим категоріям осіб, які повністю або частково втратили зір під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», розроблений Міністерством у справах ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України.

Про державну підтримку та інструменти відновлення підприємств — у діалозі з бізнесом Чернігівщини 10:15

Про можливості відновлення підприємств, що постраждали внаслідок воєнних дій, говорили сьогодні під час робочої наради у межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини