Наукова діяльність Чернігівщини. ДОВІДКА
Загальний обсяг витрат на виконання наукових досліджень і розробок організацій Чернігівщини становив 70 млн.грн.
Більше половини витрат (56%) було використано на прикладні дослідження. Основним джерелом фінансування наукових розробок в області були власні (55% загального обсягу) та бюджетні (38%) кошти.
На кінець 2020 р. загальна кількість працівників організацій, які здійснювали НДР в області, становила 510 осіб, з них 235 жінок.
Серед спеціалістів налічувалося 224 дослідники, 52 техніки та 234 особи допоміжного персоналу.
Із загальної чисельності дослідників науковий ступінь доктора філософії (кандидата наук) має 70 осіб, з них жінок – 32 особи.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.
13 січня: цей день в Україні і світі 08:57
День 1420 Російська агресія - Day 1420 Russian aggression
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.