Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 05:53:21

Відбувся допрем’єрний показ документального фільму "Трохи нижче неба"

24.03.2021   14:12Агенцiя

23 березня в Чернігівському обласному молодіжному центрі, відбувся допрем’єрний показ документального фільму «Трохи нижче неба».

Історія – про чотирьох "кіборгів", військових 80-ї бригади Збройних Сил України, які загинули під час боїв за Донецький аеропорт.

«Трохи нижче неба» - кінострічка про подвиг українських воїнів, помножений на сльози матерів... Розповідь у фільмі ведеться від імені людей, які вижили й пропустили трагічну смерть побратимів через себе. До речі, у форматі «розповідь очевидців» документальних стрічок про Донецький аеропорт в Україні ще не знімали.

На допрем’єрний показ у Чернігові прийшли більше сотні  студентів, військових, волонтерів.

Після фільму молодь та гості ділились враженнями... Дехто розповідав про своїх батьків, котрі захищали і захищають нашу країну в різних підрозділах.

Чернігівський обласний молодіжний центр

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини