Викладачі 5 профтехів області пройшли навчання з автосервісу
Педагоги 5 закладів професійно-технічної освіти, місцеві управлінці та освітяни Чернігівщини взяли участь у навчально-практичному семінарі щодо технологій обслуговування автомобілів.

Його організували на базі навчально-практичного центру автослюсарів Чернігівського вищого професійного училища. Захід спрямований на підвищення кваліфікації викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання профтехів.
Під час семінару експерти розповідали про нові технології обслуговування автомобілів: застосування різних видів охолоджувальних рідин, ланцюгові приводи газорозподільних механізмів, особливості еластичних муфт карданного валу тощо. Окремо учасники обговорили переваги та недоліки сучасного обладнання.
Організатори планують проведення таких навчальних семінарів в інших регіонах країни.
Захід відбувся за підтримки бізнес-партнера Чернігівського вищого професійного училища – компанії "Ferdinand Bilstein Ukraine".
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.