Оперативно та конструктивно про головне
Заняття проводить експерт Школи управління людськими ресурсами зазначеної Програми Наталія Гнидюк.
Як правильно перевести державних службовців на посади до органів місцевого самоврядування, який механізм існує, як він застосовується на практиці, як здійснюється просування по службі (стажування, кадровий резерав) та матеріальне забезпечення посадових осіб місцевого самврядування, яка роль служби управління персоналом та чим вона відрізняється від звичного відділу кадрів, які існують розпорядчі кадрові документи в органі місцевого самоврядування - це неповний перелік питань, що обговорювалися 23 лютого, на семінарі "Сучасні інструменти управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування".
Проходить він у Чернігівському центрі підвищення кваліфікації за підтримки Рада Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні».
Формат - це аналіз реальних ситуацій, що виникають у сільських, селищних, міських радах щодо служби в органах місцевого самоврядування, та їх розв`язання на прикладі документів, наданими самими учасниками навчання. Отже, майтер-клас на основі, що поєднує знання законодавства та практику роботи.
Чернігівський центр підвищення кваліфікації
Останні новини Чернігівщини
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.
Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04
Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».
На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49
Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.