Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 червня, 02:15:17

Сергій Андрос поспілкувався з майбутніми педагогами

10.10.2012   16:11Агенцiя

Як звичайному сільському хлопчині з Городнянського району дорости до рівня успішного політика та підприємця? Чи можливо знайти у своїй однокласниці супутницю на все життя?

На ці та інші відверті запитання дав відповідь народний депутат України Сергій Андрос.

 

Відомий політик днями поспілкувався зі студентами Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Г. Шевченка, привітав майбутніх освітян із Днем працівників освіти та як член бюджетного комітету парламенту спробував з’ясувати актуальні проблеми і потреби освітньої галузі.

Попри широку практику виступів у сесійній залі Верховної Ради, Чернігівської міської ради і перед журналістами – готуючись до зустрічі зі студентами народний обранець трохи хвилювався. “Я спеціально не брав із собою якісь заготовки, бо бубоніти “по папірцях” може кожен, впевнений – на лекціях ви подібного також наслухались. – розпочав розмову Сергій Андрос. – А я хочу поговорити з вами по душах, так, як є, тобто без жодних шаблонів”.

Він розповів, що походить із простої родини – народився у селищі Макишин Городнянського району, потім разом із мамою переїхав на Донеччину, але згодом родина знову повернулася на малу Батьківщину. Свою долю зустрів просто у своєму класі – його однокласниця Валентина виявилася коханням усього життя, разом із нею вони виховали сина і доньку, нині у родині підростає онук.

Студенти спочатку ніяковіли, а потім зацікавились незвичайним співрозмовником і питання залунали дедалі впевненіше. Оживилися перші ряди, згодом “прокинулася” зазвичай сонна гальорка. Розпитували студенти про стипендії – чи буде їх підвищувати уряд, як правильно визначитися зі своїм вибором професії, як держава дбає про випускників вузів і які нині професії затребувані на ринку праці України.

Торкнулися і земельного законодавства, економіки, екології, відновлення лісів. На що Сергій Олександрович відповів: усі чутки, що нібито стипендії будуть зменшуватись – насправді є лише чутками. Навпаки, уряд планомірно підвищує розмір студентського заохочення, і нещодавно у вересні стипендії підняли. Наприклад, студенти вузів ІІІ-ІV рівня акредитації отримуватимуть по 730 грн.

Крім того, державу турбує і зайнятість молодого населення, а тому нині триває підготовка законопроекту про перше робоче місце. Цей документ стимулюватиме роботодавців брати на роботу саме молодих фахівців. Що стосується гарантованого Конституцією України права на персональні 10 соток землі кожному громадянинові держави – це також реально, головне тільки подати відповідну заявку на сесію міськради і виготовити проект ділянки, де чітко описати її параметри і бажане місцерозташування.

А під кінець зустрічі, аби спілкування виявилося ще продуктивнішим, студенти та народний депутат домовилися бачитися частіше. “Як тільки вибори пройдуть – зможемо зустрічатися регулярно і у більш спокійній обстановці”, – зауважив Сергій Андрос.

PR

Останні новини Чернігівщини

Служба судової охорони Чернігівщини привітала вихованців навчально-реабілітаційного центру з Днем захисту дітей 15:15

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний День захисту дітей. Всі маленькі громадяни нашої країни також з нетерпінням чекають це тепле і радісне свято.

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування 15:13

Українські військовослужбовці та ветерани також розповіли, як держава може сприяти їхньому професійному розвитку.

Локації безпеки для Прилуцької громади

Локації безпеки для Прилуцької громади 15:06

23 укриття, що належать Прилуцькій міській раді, найближчим часом будуть оснащені необхідним для жителів обладнанням: портативними зарядними станціями, сонячними панелями, переносними ліхтарями, вогнегасниками, кулерами для води, медичними аптечками, а найбільше сховище отримає потужний генератор для безперебійної вентиляції повітря.

«Власна справа»: ще 13 мешканців Чернігівщини отримають мікрогрант 11:26

Визначено переможців 7-го у поточному році періоду прийому заяв учасників програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав з 24 квітня по 07 травня 2023 року.

 Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» 11:24

ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проходитиме з 10 травня до 28 червня 2023 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини