Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 серпня, 12:51:32

Сергій Андрос поспілкувався з майбутніми педагогами

10.10.2012   16:11Агенцiя

Як звичайному сільському хлопчині з Городнянського району дорости до рівня успішного політика та підприємця? Чи можливо знайти у своїй однокласниці супутницю на все життя?

На ці та інші відверті запитання дав відповідь народний депутат України Сергій Андрос.

 

Відомий політик днями поспілкувався зі студентами Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Г. Шевченка, привітав майбутніх освітян із Днем працівників освіти та як член бюджетного комітету парламенту спробував з’ясувати актуальні проблеми і потреби освітньої галузі.

Попри широку практику виступів у сесійній залі Верховної Ради, Чернігівської міської ради і перед журналістами – готуючись до зустрічі зі студентами народний обранець трохи хвилювався. “Я спеціально не брав із собою якісь заготовки, бо бубоніти “по папірцях” може кожен, впевнений – на лекціях ви подібного також наслухались. – розпочав розмову Сергій Андрос. – А я хочу поговорити з вами по душах, так, як є, тобто без жодних шаблонів”.

Він розповів, що походить із простої родини – народився у селищі Макишин Городнянського району, потім разом із мамою переїхав на Донеччину, але згодом родина знову повернулася на малу Батьківщину. Свою долю зустрів просто у своєму класі – його однокласниця Валентина виявилася коханням усього життя, разом із нею вони виховали сина і доньку, нині у родині підростає онук.

Студенти спочатку ніяковіли, а потім зацікавились незвичайним співрозмовником і питання залунали дедалі впевненіше. Оживилися перші ряди, згодом “прокинулася” зазвичай сонна гальорка. Розпитували студенти про стипендії – чи буде їх підвищувати уряд, як правильно визначитися зі своїм вибором професії, як держава дбає про випускників вузів і які нині професії затребувані на ринку праці України.

Торкнулися і земельного законодавства, економіки, екології, відновлення лісів. На що Сергій Олександрович відповів: усі чутки, що нібито стипендії будуть зменшуватись – насправді є лише чутками. Навпаки, уряд планомірно підвищує розмір студентського заохочення, і нещодавно у вересні стипендії підняли. Наприклад, студенти вузів ІІІ-ІV рівня акредитації отримуватимуть по 730 грн.

Крім того, державу турбує і зайнятість молодого населення, а тому нині триває підготовка законопроекту про перше робоче місце. Цей документ стимулюватиме роботодавців брати на роботу саме молодих фахівців. Що стосується гарантованого Конституцією України права на персональні 10 соток землі кожному громадянинові держави – це також реально, головне тільки подати відповідну заявку на сесію міськради і виготовити проект ділянки, де чітко описати її параметри і бажане місцерозташування.

А під кінець зустрічі, аби спілкування виявилося ще продуктивнішим, студенти та народний депутат домовилися бачитися частіше. “Як тільки вибори пройдуть – зможемо зустрічатися регулярно і у більш спокійній обстановці”, – зауважив Сергій Андрос.

PR

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини