Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 22:41:44

Чернігів: з 28 жовтня по 13 листопада учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, учні 5-11 класів – дистанційно

27.10.2020   20:02Агенцiя

У Чернігові з 28 жовтня учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, а учні 5-11 класів – дистанційно. Це триватиме до 13 листопада включно.

Таке рішення прийняте на засіданні міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні, 27 жовтня.

Все це робиться задля безпеки всіх дітей, а також учителів, - зауважив заступник міського голови Андрій Черненко на початку засідання.

Позицію міського управління освіти озвучила заступниця начальника управління Олена Горна. Вона зазначила, що ця позиція визначена з огляду на те, що зараз дуже важливо перервати ланцюжок заражень. Але в той же час - що рівень самоорганізованості дітей молодшого шкільного віку невелика.

- Тому все-таки потрібно, щоб учні молодшої школи навчалися в очному звичайному режимі. Єдина буде рекомендація для закладів освіти – розглянути можливість застосування дистанційних технологій для вивчення предметів гуманітарно-естетичного напрямку: музика, образотворче мистецтво. Таким чином ми зможемо скоротити присутність дітей, а саме молодших школярів, у закладі освіти протягом дня. Для учнів 5-11 класів будемо рекомендувати дистанційне навчання упродовж двох тижнів. Надалі будемо дивитися на епідемічну ситуацію у місті, - доповіла вона.

Олена Горна також додала, що вчителі готові до такого навчання, необхідні технології вже опробуванні ними протягом березня-квітня, а на канікулах додатково готувалися до цього.

Комісія, серед членів якої є й представник управління охорони здоров'я, прийняла рішення на основі пропозиції управління освіти одноголосно.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08

Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.

Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07

Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.