На Чернігівщині завершилися навчання АТЦ СБУ
Умовні терористи захопили заручників та погрожують підірвати кілька «вибухових пристроїв» на об`єкті із масовим перебуванням людей поблизу державного кордону. Саме такою була легенда антитерористичних командно-штабних навчань, які днями відбулися в одному з прикордонних районів Чернігівщини.
За планування та хід спецоперації відповідала Координаційна група Антитерористичного центру при обласному управлінні СБУ. Було прийнято рішення негайно задіяти до заходів із протидії терзагрозі регіональні підрозділи СБУ, Нацполіції, Збройних Сил України, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби, органів державної влади.
Антитерористичні заходи розгорталися у кілька етапів. Після завершення переговорів розпочалася активна фаза спецоперації, в результаті якої заручників було звільнено, «вибухівку» знешкоджено, «терористів» затримано, а наслідки їх підривної діяльності нейтралізовано.
Координаційна група АТЦ детально проаналізувала виконання поставлених завдань. Керівництву прикордонного об’єкту було надано рекомендації щодо удосконалення системи захисту для попередження та блокування терористичних загроз. Додаткові вказівки щодо удосконалення рівня міжвідомчої взаємодії отримали також учасники антитерористичних навчань.
Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.