Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 січня, 05:02:26

Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України

26.09.2020   09:48Агенцiя

У Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації 24 вересня розпочалося навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України» для керівників апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами виконавчих апаратів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Навчання за цією програмою триватиме упродовж двох днів та здійснюватиметься в режимі реального часу за допомогою комунікаційної системи 3СХ.

У відкритті та роботі вебінару взяла участь т.в.о. керівника апарату обласної державної адміністрації Наталія Мужикова.

Упродовж навчання посадовці розглянуть питання щодо:
- Нормотворчої діяльності місцевих державних адміністрацій у процесі прийняття управлінських рішень;
- Внесення змін до деяких Законів України щодо окремих питань проходження державної служби, в тому числі новел Закону України “Про державну службу”;
- Організації підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, а  також визначення результатів службової діяльності державних службовців;
- Міжмуніципального співробітництва як засобу вирішення спільних проблем;
- Можливих тенденцій трансформації місцевих державних адміністрацій в установи префектурного типу;
- Ролі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у виборчому процесі 25 жовтня 2020 року
- Командоутворення в системі державної служби: корисні інструменти.

У перший день  навчання учасників вебінару цікавили запитання, що стосувалися регулювання викладацької діяльності публічних посадовців; порядку застосування норм статті 10 Закону України «Про державну службу» в частині надання державному службовцю відпустки на час участі у виборчому процесі; яким документом врегульовано підготовку проєктів рішень, що подає райдержадміністрація до відповідної ради, та яка процедура погодження тощо.

Чернігівський центр підвищення кваліфікації

Останні новини Чернігівщини

Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40

Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.

8 січня: цей день в Україні і світі

8 січня: цей день в Україні і світі 08:31

День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини