Чернігів: з 14 вересня освітній процес у школах міста буде у звичайному режимі
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко:
- Ситуація з захворюванням на COVID на сьогодні в Чернігові не є критична і поки що дозволяє повернутися до звичайного режиму навчання. 1-3 вересня було стрімке зростання кількості нових випадків COVIDу: лише за 2 дні було 45 нових хворих. Відповідно, освітяни вирішили спрацювати на випередження, ухваливши рішення про змішаний режим навчання - половина дітей 5-11 класів йде до школи, інша половина займається дистанційним навчанням. З понеділка статистика пішла на спад, останні два дні в місті зафіксовано лише 13 випадків захворювання.
В зв‘язку з цим, дав доручення управлінню освіти поки що відновити освітній процес у школах міста за звичним режимом, коли на навчання приходять усі учні. Будемо дивитися на ситуацію з кількістю хворих. Як діяти далі - час покаже.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.