Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 08:08:07

Владислав Атрошенко: Ми готуємося до 1 вересня в стандартному режимі

05.08.2020   09:54Агенцiя

Підготовка до нового навчального року в загальноосвітніх закладах Чернігова триває. У всіх школах міста завершуються планові ремонти. Проте, як повідомив на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді начальник міського управління освіти Василь Білогура, зараз паралельно опрацьовується й інформація про можливі карантинні заходи з 1 вересня. Ситуація буде залежати від кількості хворих на Covid-19 по місту.

Разом з тим, продовжується прийом документів від батьків, які 1 вересня приведуть своїх дітей до 1-х класів. Станом на 3 серпня вже подано 2845 заяв. На початок вересня очікується ще більша кількість. Для перших класів у всі навчальні заклади завезені нові парти, триває встановлення проекторів, завозиться дидактичне обладнання.

- Сподіваємося, що у нас буде звичайний режим навчання. Дистанційне навчання – це велика біда для батьків, для дітей – для всіх. Ми готуємося до 1 вересня в стандартному режимі, - наголосив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Проте, навіть при звичайному режимі навчання деякі зміни будуть. Зокрема, кожен навчальний заклад опрацьовує план заходу дітей різних вікових груп до приміщення через різні входи, а не через один спільний. Це допоможе зменшити скупчення дітей, доповів керівник управління освіти.

Не до кінця вирішеним наразі є одне важливе питання, яке стосується організації харчування дітей. За рекомендаціями Головного санітарного лікаря України, воно у шкільних їдальнях повинне бути із забезпеченням дистанції в 1,5 метри. Це досить складно, а подекуди й неможливо, констатував Василь Білогура.

- Навіть якщо ми змістимо уроки, та будемо влаштовувати асинхронні перерви, у великих школах харчуватися встигатимуть тільки учні початкових класів. При тому, якщо вони протягом усього дня один за одним будуть йти до їдальнь. З директорами шкіл ми окремо проговорюємо можливість організації додаткових буфетів для учнів старших класів, щоб вони не заходили до їдальнь, - сказав начальник управління освіти міськради.

Міський голова дав доручення начальнику управління охорони здоров’я міської ради долучитися, порадити й допомогти у вирішенні питання організації харчування дітей у школах з дотриманням всіх санітарних обмежень та рекомендацій.

Він доручив також продумати організацію вимірювання температури на вході до школи і вчителям, і учням, розміщення дезінфекційних засобів та інших засобів гігієни у приміщеннях.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.

Енергостійкість бізнесу в дії…

Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55

Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.