Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 12 липня, 11:19:33

Працівників котелень служба зайнятості вчить дистанційно

14.07.2020   12:17Агенцiя

У службі зайнятості «кипить робота» щодо підготовки кадрів до опалювального сезону. Робота операторів та кочегарів котелень зазвичай має сезонний характер. Тому роботодавці завчасно звертаються за допомогою до обласної служби зайнятості.

14 липня за парти сіла перша група слухачів з Козелецького району. Згодом у перспективі служби зайнятості навчити ще 54 таких групи, а це понад 500 безробітних з Городнянського, Корюківського, Борзнянського, Менського, Ніжинського та інших районів Чернігівщини.

Протягом тижня вони підвищать свою кваліфікацію на базі Сумського та Рівненського центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Більшість навчатимуться за дистанційною формою з онлайн-підключенням педагогів.

Отримавши потрібні знання, посвідчення та допуски до робіт з підвищеною небезпекою, слухачі на період опалювального сезону гарантовано будуть забезпечені робочим місцем. Вони обслуговуватимуть котельні лікарень, шкіл, дитячих садочків, житлово-комунальних господарств області тощо.

До речі, за словами начальника відділу організації профнавчання Чернігівського обласного центру зайнятості Сергія Заровного, професійне навчання для безробітних безкоштовне, за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).