Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 21:20:37

Тести з математики складали майже чотири тисячі учасників

27.06.2020   10:45Агенцiя

25 червня розпочалося зовнішнє незалежне оцінювання. Перше тестування провели з математики, – одного з найпопулярніших предметів зовнішнього незалежного оцінювання.

ЗНО провели у 18 пунктах, що розташовані на базі закладів освіти міст Чернігова, Ніжина, Новгорода-Сіверського, Прилук та Мени.

До участі у тестуванні зареєструвалися 4 549 випускників закладів загальної середньої освіти, учнів і студентів закладів професійної (професійно-технічної) й фахової передвищої освіти, випускників закладів освіти минулих років.

Участь у ЗНО з математики взяли участь 3 949 осіб (86,8% від кількості зареєстрованих).

Перед тестуванням у приміщеннях провели дезінфекцію, кожному учаснику вимірювали температуру при вході. Усі присутні на оцінюванні дотримувались протиепідемічних заходів: були в масках та зберігали соціальну дистанцію.

Наступне тестування відбудеться з української мови та літератури 30 червня. До участі зареєстровано найбільшу кількість учасників – 8 838 осіб.

ЗНО буде проведено на базі 34 пунктів, які організують у закладах освіти міст Чернігова, Ніжина, Новгорода-Сіверського, Прилук, Бахмача, Мени та Сновська.

Бажаємо учасникам випробування отримати високі результати з математики та подальших успіхів під час складання ЗНО.

А також наголошуємо на важливості дотримання санітарних норм та соціальної дистанції.
 
За інформацією Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32

З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.

5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19

П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.

Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54

29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.

Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39

Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.

Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17

У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини