Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 січня, 19:04:04

Школі № 15 – 50 років

28.09.2012   08:19

27 вересня Чернігівський ліцей святкує свій визначний ювілей – 50-річчя навчального закладу. Урочистості з цієї нагоди проходять сьогодні у приміщенні Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка за участю керівництва міста. За цей період навчальний заклад пройшов складний період розвитку від восьмирічки до інноваційного навчального закладу – ліцею, яким є з 1991 року.

Школі № 15 – 50 років

Школі № 15 – 50 років

За півстоліття путівку в життя з цього навчального закладу отримали загалом більше 5,5 тисяч випускників, 3 тисячі – атестати про середню освіту, серед яких – 450 медалістів. Нині у ліцеї навчається 1345 учнів у 44 класах, – зазначила директор ліцею Олена Жовтопляс.

Навчально-виховний процес у ліцеї забезпечують 110 учителів, серед яких 2 – заслужені учителі України, 23 учителя-методиста, 23 старших учителя та 16 науковців.

Ліцей сьогодні – це експериментально-пошукова лабораторія ЧОІППО імені К.Д. Ушинського з апробації нового змісту освіти з математики, фізики, хімії, біології, інформатики, економіки. Саме з цих профілів розвивають свої здібності ліцеїсти.

Науково-методична рада координує напрям фахової, науково-методичної та дослідницької роботи методичних об’єднань ліцею та учнівської ради “Країна знаку “Сигма”, секції МАН, творчих об’єднань старшокласників, клубів, гуртків, спортивних секцій, студій.

Учні ліцею кожного року стають переможцями та призерами міських та обласних олімпіад, конкурсу-захисту учнівських робіт МАН. Зокрема, на міському етапі олімпіад у 2011-2012 навчальному році ліцей № 15 посів І місце серед шкіл міста, а 12 науково-дослідницьких робіт учнів ліцею отримали дипломи різних ступенів у Всеукраїнському конкурсі Малої Академії Наук. Крім того, у 2011-2012 навчальному році ліцеїсти стали переможцями гри “Віват, інтелект!” .

Навчальний заклад ліцей № 15 – переможець Всеукраїнського конкурсу “100 кращих товарів України” в номінації “Освітні послуги”, лауреат міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості “Золота фортуна”, лауреат Всеукраїнського конкурсу “100 кращих шкіл України” у номінації “Школа успіху”, переможці конкурсу “Ми – господарі Євро – 2012”.

Серед випускників навчального закладу – студенти престижних вузів України, заслужені діячі науки і техніки, відомі фізики та математики, керівники установ та підприємств, фірм і банків, кандидати наук, державні службовці і депутати, спортсмени і артисти.

“Завтра у ліцеї буде відкрито музей історії школи, у якому зібрані цікаві матеріали за 50 років існування навчального закладу. До цієї роботи доклали своїх зусиль не тільки вчителі школи, а й учні та їх батьки”, – повідомила директорка школи.

Останні новини Чернігівщини

Шкідлива психологія: 7 порад психологів, яких краще уникати

Шкідлива психологія: 7 порад психологів, яких краще уникати 16:09

Люди обращаются к психологам по разным причинам: кому-то просто не с кем поговорить, кто-то испытывает постоянную тревожность или неудовлетворенность собственной жизнью, а кто-то с аппетитом проглатывает том за томом психологическую литературу и берется все без разбору давать ценные жизненные советы.

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів 14:58

Уявити сучасне життя без використання смартфонів просто неможливо. Люди вже звикли, що можуть зателефонувати будь-кому і дістати швидко необхідну інформацію.

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями 14:44

Ароматний та смачний завиванець прикрасить ваше чаювання, особливо у вихідний день, коли родина збереться за столом. Поєднання вишень та маку з дріжджовим тістом - це абсолютний смак та досконалий результат.

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року 14:00

21 січня Сонце переходить у знак Водолія, тут також знаходиться Меркурій, що сприяє налагодженню дружніх і родинних зв’язків, а також спільних проектів серед однодумців. Сприятливий час для оформлення документів, складання іспитів, наукових досліджень і самоосвіти.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини