Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 квітня, 02:47:24

Стартував семінар "Актуальні питання реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми"

16.06.2020   13:29Агенцiя

16 червня стартував одноденний навчальний семінар у онлайн режимі для представників структурних підрозділів райдержадміністрацій, відповідальних за реалізацію державної політики у сфері протидії торгівлі людьми на тему: «Актуальні питання реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми».

Наша держава є активною учасницею міжнародного співтовариства, яке докладає зусиль для боротьби з торгівлею людьми. Так, відповідно до низки нормативно-правових актів, в Україні створено систему заходів щодо протидії торгівлі людьми та захисту осіб, які постраждали від цього злочину.

Відкриваючи захід, директор Департаменту Андрій Кужель зауважив: "Наразі Міністерство соціальної політики планує внесення змін до українського законодавства: розробляється механізм, за яким рішення про надання статусу особи, що постраждала від торгівлі людьми прийматиметься безпосередньо місцевими органами влади, за місцем звернення громадян. Тому завдання всіх державних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування – докласти максимум зусиль не лише для ідентифікації тих осіб, які, на жаль, потрапили в таку ситуацію, але і для інформування якнайбільше людей про небезпеку."

Зазначимо, що наступного місяця, 30 липня, відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми, основною метою якого є підвищення рівня поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привернення уваги до тяжкого становища жінок, чоловіків, хлопчиків і дівчаток, які постраждали від цього злочину. Департамент сім'ї, молоді та спорту щороку організовує інформаційно-просвітницьку акцію, за участі суб’єктів національного механізму взаємодії, небайдужих громадян.

Метою семінару є підвищення рівня компетентності посадових осіб органів виконавчої влади з питань визначення концептуальних положень щодо попередження та протидії торгівлі людьми в Україні та області, приділення уваги Національному механізмові взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми та процедурі встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

На семінарі розглянуть питання законодавства; процедуру встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми; захисту та реінтеграції постраждалих, гарантовані державою; роль громадських організацій у боротьбі з торгівлею людьми; порядок взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини