Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 00:10:35

Розглянули основні новації закону "Про повну загальну середню освіту"

06.05.2020   12:32Агенцiя

Про новели в освітньому законодавстві йшлося під час навчального онлайн-семінару, який провів ULEAD Чернігівський регіональний офіс.

Ірина Кудрик, директорка Чернігівського РО, Олександр Мельник, радник з питань муніципальних фінансів та управління, і Людмила Чабак, радниця з децентралізації та місцевого самоврядування, разом із учасниками розглянули основні новації ЗУ «Про повну загальну середню освіту» та провели аналіз системи управління комунальними загальноосвітніми закладами в громадах області.

Учасники заходу – керівники відділів освіти, освітні менеджери та інші представники громад Чернігівщини.

Ірина Кудрик розповіла про повноваження засновників - сільських, селищних, міських рад; органів управління освітою та керівників закладів освіти. «Згідно з новим законодавством про освіту освітнім закладам гарантується значна автономія. І кожен з учасників управлінських процесів в освітніх закладах має як власне коло прав, так і великих обсяг обов‘язків і відповідальності», - зазначила директорка Чернігівського РО.

Окрема увага була приділена кадровим питанням в закладах освіти. Зокрема, щодо необхідності припинення безстрокових трудових договорів з керівниками закладів освіти та педагогами пенсійного віку до 1 липня цього року. Розібрали алгоритм укладення контрактів з керівниками освітніх закладів та строкових трудових угод з вчителями пенсійного віку.

Людмила Чабак роповіла про кадрові та управлінські рішення, навела приклади хибних кадрових рішень, які зачіпають трудові права працівників і надала рекомендації щодо способів усунення допущених недоліків.

Олександр Мельник у своєму виступі зробив акцент на недоліках, які спостерігаються в обліку працюючих в закладах освіти, процесах їх фінансування та запропонував механізми і послідовні дії по приведенню управлінських та кадрових рішень в закладах освіти у відповідність до чинного законодавства.

Якщо маєте питання щодо організації діяльності освітніх закладів у громаді та потрібна кваліфікована експертна підтримка, звертайтеся до Чернігівського регіонального офісу Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe
  
ULEAD Чернігівський регіональний офіс

Останні новини Чернігівщини

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.