Відбувся вебінар на тему "Використання вебресурсів у профорієнтаційній роботі"
За ініціативи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернігівській області 16 березня відбувся вебінар на тему «Використання вебресурсів у профорієнтаційній роботі».
На цей захід були запрошені методисти та особи, відповідальні за профорієнтаційну роботу у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Чернігівщини. У вебінарі взяли участь 35 учасників. Виявили бажання підключитись і представники профтехосвіти з інших областей України.
Вебінар розпочав директор НМЦ ПТО у Чернігівській області Віктор Гріненко. Він наголосив на важливісті профорієнтаційної роботи у закладах освіти та актуальності використання вебресурсів за умов карантину.
Про особливості створення та розміщення реклами у соціальних мережах «Фейсбук», «Інстаграм» та використання всеукраїнських і місцевих рекламних інтернет-платформ, таких як prom.ua, olx.ua, еducation.ua, obyava.ua та ін. у профорієнтації розповів Вячеслав Маховка, методист НМЦ ПТО у Чернігівській області. Він поділився з учасниками вебінару своїми знаннями та досвідом.
На фінальному етапі заходу відбувся обмін досвідом учасників вебінару з організації профорієнтаційної роботи на інтернет-ресурсах.
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.