Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 06:28:51

Академія внутрішніх справ направляє випускників на службу в Чернігівську область

11.04.2020   13:07Агенцiя

Курсанти родом з Чернігівщини незабаром приступлять до виконання службових обов’язків у рідних краях.

10 квітня Національна академія внутрішніх справ України в онлайн режимі обговорила з управліннями кадрового забезпечення територіальних органів Нацполіції (в тому числі і Чернігівської області) на які посади підуть служити випускники.

Юнаки і дівчата з Придесення направлялися на навчання Головним управлінням Національної поліції в Чернігівській області й здобували освіту за схемою «2 роки курсант – 1 рік слухач».

Тобто 2 роки курсанти навчаються на денній формі за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», після чого за бажанням переводяться на заочну форму і поступають на службу до підрозділів Національної поліції, де проходять службу на посадах молодшого складу поліції.

Після року заочного навчання фахівцям присвоюються офіцерські звання й вони розподіляються на службу до територіальних підрозділів ГУНП в Чернігівській області на посади середнього складу поліції.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41

До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.

У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36

Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини