Публічні закупівлі: новації законодавства та COVID-19
Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації продовжує знайомство з новаціями у сфері публічних закупівель в рамках дистанційного навчання «Правові та практичні аспекти здійснення публічних закупівель».
До участі у спілкуванні долучилися Ніжинська, Куликівська, Борзнянська, Талалаївська, Козелецька громади, Бахмацька міська рада та райдержадміністрація.
Висвітлювалися зміни в новій редакції Закону щодо організації закупівельної діяльності замовника; проведення процедури відкритих торгів, застосування спрощеної закупівлі та оскарження закупівель. В цьому контексті йшлося про здійснення закупівель, визначених Порядком проведення закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України.
Питання від учасників зустрічі стосувалися головним чином розмежування положень старої та нової редакції Закону при плануванні закупівель; здійснення процедур закупівель теплової та електричної енергії (чи проводиться спрощена закупівля на теплову енергію, закупівля енергоносіїв у монополістів тощо); яким чином здійснювати закупівлю продуктів харчування (єдина закупка чи розділяти за лотами) та ін. Водночас говорилося про посилення відповідальності в цій сфері та впровадження нових електронних інструментів.
Проводили навчання консультант у сфері публічних закупівель Зінаїда Рубан та регіональний консультант із бюджетних питань РВ АМУ Микола Силенко.
Чернігівський центр підвищення кваліфікації
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).