Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 січня, 18:28:49

Чернігівському державному інституту економіки і управління - 18 років

20.09.2012   11:34

Чернігівській державний інститут економіки і управління відзначив 18 років з Дня заснування. Студенти, викладачі та керівництво цього навчального закладу зібрались в фізкультурно-оздоровчому комплексі відсвяткувати день народження інституту. Урочистості відбулись за участю секретаря міської ради Олега Шеремета.

Олег Шеремет з привітальним словом звернувся до всіх студентів та викладачів цього навчального закладу. Він висловив сподівання, що Чернігівський державний інститут економіки і управління і надалі залишиться одним із кращих навчальних закладів України. Адже за роки свого існування інститутом підготовлено більше 10 тис. кваліфікованих фахівців. Випускники цього навчального закладу стали кандидатами наук, керівниками підприємств і організацій, відкрили власний бізнес.

Секретар міської ради від імені Чернігівського міського голови О.Соколова за сумлінну працю та з нагоди Дня заснування Чернігівського державного інституту економіки і управління вручив Почесну грамоту Чернігівської міської ради та виконавчого комітету:
 - Суховірському Борису Івановичу, ректору Чернігівського державного інституту економіки і управління;
 - Ремньовій Людмилі Михайлівні, декану фінансово-економічного факультету Чернігівського державного інституту економіки і управління.

Також за сумлінну працю та з нагоди Дня заснування Чернігівського державного інституту економіки і управління Подяку Чернігівського міського голови оголошено:
 - Поляковій Аллі Анатоліївні, завідувачу кафедри іноземних мов Чернігівського державного інституту економіки і управління;
 - Васильєву Євгену Олександровичу, завідувачу навчальними корпусами Чернігівського державного інституту економіки і управління.

 Довідка:

Чернігівський державний інститут економіки і управління засновано 19 вересня 1994 року. Популярністю серед абітурієнтів користуються такі спеціальності, як: "Фінанси", "Облік і аудит", "Менеджмент організацій", "Правознавство" та інші. Це єдиний у Чернігівській області навчальний заклад, де готують фахівців з таких спеціальностей, як: "Маркетинг", "Економічна кібернетика", "Водні ресурси", "Будівництво", "Геодезія, картографія та землеустрій", "Агрономія". Студенти в інституті не лише навчаються, а й мають можливість займатися спортом, художньою самодіяльністю, мандрувати світом.

Останні новини Чернігівщини

Шкідлива психологія: 7 порад психологів, яких краще уникати

Шкідлива психологія: 7 порад психологів, яких краще уникати 16:09

Люди обращаются к психологам по разным причинам: кому-то просто не с кем поговорить, кто-то испытывает постоянную тревожность или неудовлетворенность собственной жизнью, а кто-то с аппетитом проглатывает том за томом психологическую литературу и берется все без разбору давать ценные жизненные советы.

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів 14:58

Уявити сучасне життя без використання смартфонів просто неможливо. Люди вже звикли, що можуть зателефонувати будь-кому і дістати швидко необхідну інформацію.

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями 14:44

Ароматний та смачний завиванець прикрасить ваше чаювання, особливо у вихідний день, коли родина збереться за столом. Поєднання вишень та маку з дріжджовим тістом - це абсолютний смак та досконалий результат.

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року 14:00

21 січня Сонце переходить у знак Водолія, тут також знаходиться Меркурій, що сприяє налагодженню дружніх і родинних зв’язків, а також спільних проектів серед однодумців. Сприятливий час для оформлення документів, складання іспитів, наукових досліджень і самоосвіти.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини