Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 січня, 18:29:28

Проведено ІІ обласний молодіжний форум

19.09.2012   16:03

18 вересня на базі „Юний турист” (с. Количівка) управлінням у справах сім ї та молоді обласної державної адміністрації проведено ІІ обласний молодіжний форум.

Участь у заході, окрім понад 100 представників молоді з усіх районів і міст області, взяла делегація Спілки молодих державних службовців землі північний Рейн-Вестфалія (Німеччина) на чолі із заступником її голови Сабріною Дайтер.

Молодіжні громадські організації “Апельсин”, “Студентська республіка”, “Молода Просвіта”, “Євроклуб” презентували перед колегами приклади своєї діяльності, розповідали про особливості організації заходів.

Після пленарного засідання працювали секції: “Патріотичне виховання молоді”, “Формування здорового способу життя”, “Принципи стратегічного планування”, “Розвиток діяльності молодіжних громадських організацій”, у роботі яких взяли участь гості з Німеччини.

У рамках форуму відбулось також обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку України до 2020 року та презентація брендінгу Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Шкідлива психологія: 7 порад психологів, яких краще уникати

Шкідлива психологія: 7 порад психологів, яких краще уникати 16:09

Люди обращаются к психологам по разным причинам: кому-то просто не с кем поговорить, кто-то испытывает постоянную тревожность или неудовлетворенность собственной жизнью, а кто-то с аппетитом проглатывает том за томом психологическую литературу и берется все без разбору давать ценные жизненные советы.

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів 14:58

Уявити сучасне життя без використання смартфонів просто неможливо. Люди вже звикли, що можуть зателефонувати будь-кому і дістати швидко необхідну інформацію.

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями 14:44

Ароматний та смачний завиванець прикрасить ваше чаювання, особливо у вихідний день, коли родина збереться за столом. Поєднання вишень та маку з дріжджовим тістом - це абсолютний смак та досконалий результат.

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року 14:00

21 січня Сонце переходить у знак Водолія, тут також знаходиться Меркурій, що сприяє налагодженню дружніх і родинних зв’язків, а також спільних проектів серед однодумців. Сприятливий час для оформлення документів, складання іспитів, наукових досліджень і самоосвіти.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини