Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 01:54:31

З 10 лютого на додаткові канікули йдуть усі чернігівські школи

07.02.2020   15:51Агенцiя

З понеділка, 10 лютого, в усіх закладах загальної середньої освіти Чернігова оголошені додаткові канікули до кінця тижня.

Рішення про обмежувальні заходи прийняте для запобігання масовому поширенню захворювання учнів на ГРВІ. Відповідні накази прийняті адміністраціями навчальних закладів за погодженням з управлінням освіти міської ради.

Як ми вже повідомляли раніше, на вимогу чернігівського міського голови Владислава Атрошенка моніторинг відсутності дітей через захворювання в закладах освіти Чернігова проводиться щоденно. За даними управління освіти міськради, станом на 7 лютого, загальна кількість відсутніх по хворобі (зі слів батьків) по школах – 4290 дітей (19,9%, без врахування закладів освіти, де вже оголошені додаткові канікули), по дитсадках – 737 (6,6%).

Раніше, починаючи з 5 лютого, додаткові канікули у зв’язку з високим рівнем захворюваності учнів на ГРВІ вже були оголошені в 12-ти чернігівських школах.

Подальші рішення будуть прийматися на основі нових даних про захворюваність.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини