Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 12:14:05

У Чернігівській області на вимушених канікулах перебуває до 10 тисяч школярів

03.02.2020   13:49Агенцiя

Через підвищення рівня захворюваності на грип та ГРВІ на Чернігівщині на вимушені канікули відправлено майже 10 тис. учнів загальноосвітніх навчальних закладів області.

Про це повідомила заступниця начальника управління освіти і науки Чернігівської ОДА Олена Соронович.

"За останніми даними, навчальний процес призупинено в 30 школах області, де навчається близько 10 тисяч учнів. Однак сьогодні у двох селах, де карантин почався наприкінці січня, навчання вже відновлюється, а в школах трьох громад воно призупиняється", - сказала вона.

За словами Соронович, відповідні рішення приймаються виключно органами місцевого самоврядування спільно з батьківською та медичною громадськістю. Вони вирішують коли й на скільки відпустити дітей і як потім надолужувати програму.

Щодо тривалості карантину, зазначила Соронович, то у всіх вона різна. У когось - до тижня, у інших - до двох. Коли є необхідність - карантин продовжують.

Останні новини Чернігівщини

На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП 11:45

Слідчі слідчого управління обласної поліції затримали водія легкового автомобіля, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду у Парафіївській громаді. Внаслідок аварії загинула пасажирка транспортного засобу.

В суботу завершився двотижневий відпочинок першої групи школярів із Чернігівщини в таборі Чернівецької області. 11:14

Сьогодні щаслива малеча повернулася додому та зустрілася з рідними, привізши із собою яскраві спогади та емоції.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:49

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення шахрайських дій під приводом продажу програмного забезпечення 10:28

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого 37-річного мешканця Чернігівського району за фактом заволодіння ним чужими грошовими кошами шляхом обману. Вироком суду чоловіка засуджено до штрафу у сумі 34 тис. грн.

Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06

Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини