Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 листопада, 12:15:11

Відбулася лекція "Домашнє насильство"

01.02.2020   11:42Агенцiя

У Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулася лекція "Домашнє насильство", яку організувала Освітня асамблея у Чернігові.

Адвокат Сергій Вольфовський розповів про визначення та статус домашнього насильства у законодавстві та законні методи захисту себе від його проявів.
 
Соціальний психолог Олена Товкач докладно та зрозуміло розкрила проблему, навела типову схему стадій і видів домашнього насильства. Також пані Олена дала поради, як не стати або перестати бути жертвою.
 
Під час заходу відбулися практичні заняття: слухачі були розділені на окремі групи та отримали завдання намалювати "дерево насильства", відмітивши причинно-наслідкові зв'язки у різних типах насильства. Напрацювання у групах були цікаво презентовані виконавцями.
 
Працівники Центру правової інформації бібліотеки підготували книжкову виставку "Насильство в сім'ї як порушення прав людини". Література, яка експонувалася на виставці, допоможе підвищити рівень обізнаності про всі види домашнього насильства та поінформувати громадян з питань адміністративно-правового регулювання відповідальності за вчинення насильства в сім'ї (куди звертатися жертвам насильства, методи профілактики домашнього насильства тощо).

Останні новини Чернігівщини

Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37

Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.

У Корюківській громаді поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство 09:10

Житель одного з сіл Холминської громади за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність. Кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

У Чернігові посмертні державні нагороди передали рідним загиблих оборонців 08:39

У Чернігівській ОВА передали державні нагороди родинам полеглих воїнів начальник ОВА В’ячеслав Чаус, очільник Нацполіції області Іван Іщенко та військові.

На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46

Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини