Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 02:51:20

Соціально-психологічні аспекти діяльності працівників органів влади

17.01.2020   10:58Агенцiя

Специфіка роботи посадових осіб органів публічного управління пов’язана з впливом стресогенних факторів та емоційною напругою. Це призводить до перевтоми і професійного вигорання службовців, змушує сумніватися у власних силах, можливостях та результатах власної діяльності.

Тому 16 ‒ 17 січня Центр підвищення кваліфікації проводить навчання за короткостроковою програмою «Соціально-психологічні аспекти діяльності державного службовця та посадової особи місцевого самоврядування». Серед присутніх ‒ спеціалісти апарату, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад.

Під час практичних занять та тренінгів учасники навчання за допомогою кваліфікованих викладачів і тренерів з’ясовуватимуть причини виникнення конфліктів та способи їх вирішення; вчитимуться керувати особистою ефективністю, а також дізнаються про психологічні особливості управління в умовах змін.

Також учасники навчання оновлюватимуть знання з ділової етики, застосування критики та компліментів в діловому спілкуванні; оволодіватимуть навичками цілепокладання, командної роботи та покращуватимуть свої уміння вербального спілкування та усного ділового мовлення.

Чернігівський центр підвищення кваліфікації

Останні новини Чернігівщини

 Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій

Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій 19:47

Чернігівська область продовжує впроваджувати сучасні цифрові рішення, що роблять державні сервіси доступнішими для кожного мешканця. Днями відбулася робоча зустріч за участі заступника голови ОДА Сергія Зенченка, фахівців Управління цифрової трансформації, регіональної координаторки програми EGAP Юлії Масляної та керівниці Агенції регіонального розвитку Ірини Сімонової.

Чий голос домінує в чернігівських новинах: результати гендерного моніторингу 19:43

В онлайн-медіа Чернігівської області чоловіки й надалі значно частіше фігурують у новинах, ніж жінки — як у ролі головних героїв матеріалів, так і як фахові коментатори та експерти.

Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31

Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16

Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13

І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.