Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 7 липня, 02:13:17

Слухачі до Школи амбасадорів-2 у Чернігові набрані

10.01.2020   09:33Агенцiя

Про це повідомила заступник начальника міського управління культури та туризму Катерина Литвин.

Як і минулого року, бажаючих було багато і група сформувалася буквально за лічені дні. Цього року з-поміж бажаючих дізнатися більше про рідне місто та стати амбасадором Чернігова організатори за мотиваційними листами обрали 25 учасників різного віку та професій.

Оскільки бажають навчатися набагато більше людей, ніж було місць, організатори будуть думати над подальшим розширенням проекту, додала Катерина Литвин. Рішення про це прийматимуть навесні.

Як ми вже розповідали, перша Школа амбасадорів Чернігова, де навчали цікаво розповідати про історію нашого міста, створювати екскурсії та яскраво презентувати Чернігів, відкрилася при управлінні культури та туризму Чернігівської міської ради рік тому.

Навчання другого набору чернігівської Школи амбасадорів стартуватиме вже з 18 січня. Навчальний курс триватиме з січня по травень. Учасники знайомитимуться з історією та культурою Чернігова, розроблятимуть нові екскурсійні маршрути, а також долучатимуться до загально-міських заходів у якості волонтерів.

Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа»

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42

Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини