Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 грудня, 17:24:10

Добрянська ОТГ готується до першої сесії нової селищної ради

04.01.2020   12:05Агенцiя

3 січня Чернігівський центр підвищення кваліфікації провів семінар "Організація роботи виконкому ради ОТГ, особлиаості формування структури та штатного розпису, реглпмент їхньої роботи та діловодства".

Учасники - діючий та обраний голови громади, депутати селищної ради, штатні працівники рад, що утворили нову громаду. Викладачі - Людмила Чабак та Олександра Негода.

Діало (саме так прозодило навчання) виявило чимало питань: кому і коли треба подавати електронні декларації, як правильно провести кадрову реорганізацію, зокрема - у випадку штатних працівників сільських рад що припиняють своє існування, що робити в тому разі, якщо неможливо розглянути весь передбачений для першої сесії перелік питань протягом одного дня, який обсяг видатків для фінансування управління громадою вважається оптимальним, як правильно визначити його структуру та багато інших.

Під час спілкування щ учаниками навчання визначили, що наступна зустріч присвячуватиметься питанням бюджету та залученню додаткових коштів.

Останні новини Чернігівщини

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини