Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 лютого, 05:34:41

Ніжинська школа №13 відсвяткувала 100-літній ювілей

16.11.2019   14:13Агенцiя

14 листопада відбулися урочистості з нагоди 100-річного ювілею Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13.

Століття тому, вона вперше відкрила ніжинцям свої двері до знань, була збудована за кошти багатого селянина Федора Кривця на початку ХХ ст. Але перші документальні згадки датовано 1918 роком у звіті Повітового відділу освіти, де згадується, що на 15 жовтня 1918 року в початковій школі працювало 4 групи, в яких навчалося 140 дітей. Навчально-виховну роботу здійснювали 7 педагогів.

З нагоди ювілею в шкільній актовій залі відбувся святковий концерт, почесними гостями якого були міський голова Анатолій Лінник, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко, депутат міської ради, директор школи №13 протягом 15 років Анатолій Мазун, начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський, голова Ніжинської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Володимир Сорокін, протоієрей Собру Всіх Святих, Народний Герой України, Почесний громадянин міста Ніжина Сергій Чечин, директори шкіл, педагоги, учні та батьки.

Міський голова Анатолій Лінник, привітав колектив закладу, батьків, учнів з визначною подією у житті школи та зазначив, що останніми роками міська влада приділяє значну увагу 13 школі, результати роботи тому є приклад, як змінюється школа і в середині, і ззовні, вона змінюється за змістом. Відмітив, що умови перебування дітей покращуються завдяки спільним заслугам депутатів міської ради, виконавчого комітету, батьків, педагогічного колективу. Побажав школі залишатися тією дружньою сім’єю, якою є вона зараз. Побажав процвітання, розвитку, щоб ті зміни, ті реформи, які відбуваються в країні і в нашому місті, були на краще, щоб педагогічний колектив відчував впевненість у завтрашньому дні, учням побажав отримати знання, за допомогою яких в майбутньому вони могли стати конкурентноздатними фахівцями. А також побажав всім миру і здоров’я.

Анатолій Валерійович вручив працівникам закладу Подяки міського голови та виконавчого комітету. З нагоди свята міською радою було виділено кошти на придбання акустичної системи. Це був не єдиний подарунок, колектив отримав подарунки від профспілкової організації, протоієрея Собору Всіх Святих Сергія Чечина, колег інших шкіл, а також Подяки та Грамоти від управління освіти.

На адресу колективу школи лунало багато вітальних слів, натомість учні дякували всім гостям чудовим виконанням пісень, танцями та сценками. Наприкінці заходу зробили екскурс в історію навчального закладу та подякували всім присутнім за щирі вітання.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові

Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00

В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.

 Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я

Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56

Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.

Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53

Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.

Надзвичайні події в області за останню добу 13:31

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39

10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.