У селищі Седнів на Чернігівщині нарешті з'явилася школа. ВІДЕО
У селищі Седнів на Чернігівщині нарешті з'явилася школа.
Тут навчатимуться майже дві сотні учнів. До нового навчального комплексу входить і дитсадок на 35 вихованців.
Цю школу звели за сприяння Президента України. Нині влада приділяє значну увагу освіті. А особливо в селах. Аби тамтешні учні не поступалися знаннями столичним школярам. Тож тепер у Седневі - просторі класи з новими меблями, ігрові кімнати для відпочинку і навіть сучасний комп'ютерний зал. У цій школі навчатимуться й діти з навколишніх сіл, яких привозитимуть шкільним автобусом.
Останні новини Чернігівщини
Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35
З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.
Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14
У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.
Прокурором захищено право громади на одержання справедливої орендної плати за землю 14:32
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов окружної прокуратури в інтересах держави до Корюківської міської ради про визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання вчинити певні дії.
Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32
З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.
5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19
П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.