Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 червня, 10:40:31

Майстер-клас з Олегом Панютою

26.09.2019   16:42Агенцiя

25 вересня у залі засідань нового корпусу відбувся майстер-клас з Олегом Панютою на тему: «Практичні поради телеведучого: як розпочати кар’єру на телебаченні та досягти успіху в професії журналіста» Олег Панюта – тележурналіст з 30-річним досвідом роботи, ведучий інформаційно-аналітичного щотижневика «Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою», який радо поділився з усіма присутніми своїми лайфхаками та секретами успіху.

Зустріч викликала інтерес не лише у студентів спеціальності «Журналістика», але і у істориків, ліцеїстів, викладачів та співробітників вузу.

Майстер-клас пройшов у невимушеній атмосфері. Студенти і викладачі мали змогу ставити запитання щодо професійної діяльності, особистих уподобань спікера та отримати відверті і щирі відповіді. Запрошений гість жваво розповідав про деякі факти своєї біографії, ділився давніми спогадами про часи навчання та першу практику, а також давав практичні поради студентам, які вирішили спробувати себе у журналістській професії.

Олег розкрив специфіку професійної діяльності телеведучого; проаналізував вітчизняний телевізійний контент, його стрімкий розвиток за часи Незалежності, зазначивши, що сьогодні молодому фахівцю значно простіше розвиватись у професійній сфері, адже на допомогу приходить безліч технічних можливостей та гаджетів для реалізації завдань.

Зустріч промайнула на одному диханні. Наостанок Олег Панюта побажав студентам не боятися ставити складні цілі і досягати їх, покладатися лише на власні сили, самовдосконалюватись і постійно працювати над собою.

Останні новини Чернігівщини

Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку: у Чернігові відбулась тематична зустріч 09:44

Сьогодні у змішаному форматі відбулася робоча зустріч з реалізації в області пріоритетного проєкту «Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку» у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» , ініційованої Оленою Зеленською

9 червня: цей день в Україні і світі

9 червня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1565 Російська агресія - Day 1565 Russian aggression

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини