У Чернігові стартував ІІ (фінальний) етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв
Урочисте відкриття заходу відбулося 25 вересня в обласному палаці дітей та юнацтва. Участь у ньому беруть 24 команди учнівських лісництв – переможців І (обласного) етапу з усіх регіонів України.
– Багатство і щедрість наших лісів завжди були скарбницею Сіверського краю. Одним з головних завдань лісівників області було, є і залишається збереження лісів, створення нових лісових насаджень та їх раціональне використання. Вам, майбутнім працівникам лісового господарства хочеться побажати натхнення та сил до нових звершень, – привітала школярів виконуюча обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова.
Упродовж трьох днів учасники форуму ознайомляться з діяльністю лісових господарств області, презентують свої досягнення, обміняються досвідом у галузі лісорозведення, лісовідновлення та організації практичної й науково-дослідницької роботи юних лісівників, візьмуть участь в освітніх екскурсіях та педагогічних читаннях.
Окрім того, у рамках форуму передбачено семінар-нараду, екскурсійні та інші програми для директорів обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів). Протягом трьох днів на базі обласного палацу дітей та юнацтва експонуватиметься виставка-презентація досягнень учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти.
Наприкінці зльоту учасники планують закласти Алею єдності і миру на території Агробіостанції Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді.
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression