На Чернігівщині відбулася Всеукраїнська військово-патріотична гра "Вояцький дух"
Понад 200 вихованців військово-патріотичних клубів, гуртків військово-патріотичного спрямування позашкільних навчальних закладів, членів національно-патріотичних громадських організацій з різних областей України взяли участь у Всеукраїнській військово-патріотичній грі «Вояцький дух».
Гра яка проходила на базі 169 навчального центру ЗСУ «Десна» Чернігівської області. Під час всеукраїнської гри учасники здобули знання щодо умов та особливостей проходження військової служби, відпрацювали навички військової тактики, надання домедичної допомоги.
На початку заходу із вітальним словом виступив начальник відділу національно патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України Микола Ляхович , а також розповів керівникам груп про перспективи розвитку національно-патріотичного виховання в Україні.
Захід реалізовано у рамках проекту громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій» у співпраці з Управлінням цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України та за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України у сфері національно-патріотичного виховання.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression