Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 16:25:34

14 вересня в Чернігові відбудеться загальноукраїнський освітній форум "Grani. Місія вчителя сучасності. Vol.2020"

12.09.2019   12:21Агенцiя

За підтримки Чернігівської міської ради в нашому місті цієї суботи, 14 вересня, відбудеться ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ІННОВАЦІЙНИЙ ОСВІТНІЙ ФОРУМ «Grani. Місія вчителя сучасності. Vol.2020».

Це зальноукраїнський вчительський форум, який у Чернігові проводитимуть вже другий рік поспіль. Приймає форум Національний університет "Чернігівський колегіум" ім. Т. Г. Шевченка.

Сьогодні організатори форуму розповіли подробиці про цю майбутню подію на прес-конференції в приміщенні Чернігівської міської ради. Форум представили:

    Оксана Коваленко, яка увійшла в ТОП-20 кращих учителів України за версією національної премії Global Teacher Prize Ukraine, сертифікований тренер Microsoft, тренер учителів математики та інформатики, освітній блогер;
    Наталія Хольченкова - аспірант Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г.Шевченка, керівник освітнього центру «Альянс клас», депутат Чернігівської міської ради;
    Анатолій Тимошенко - проректор із виховної роботи Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г.Шевченка;
    Яніна Тимошенко - директор методичного центру Управління освіти Чернігівської міської ради.

Форум розпочнеться 14 вересня о 10.00 у приміщенні Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка. Участь у ньому беруть близько 400 освітян з 17 регіонів України і 37 спікерів-експертів. За словами організаторів, заявок від потенційних учасників прийшло набагато більше, але обмежувати кількість змушує розмір приміщення. Серед учасників – як слухачів, так і фасилітаторів – чимало педагогів з Чернігова; практично є представники з кожної чернігівської школи. Заявки на участь у форумі надсилалися вчителями індивідуально за бажанням.

Серед спікерів:
    Інгрід Крістенсен доктор педагогічних наук, університету південно-східної Норвегі (м.Осло)
    Олександр Авраменко ( український педагог, теле- та радіоведучий. Автор понад п'ятдесяти підручників та посібників з української мови й літератури.)
    Юрій Гайдученко ТОП-10 Global Teacher Prize Ukraine 2018,
    Булигіна Людмила ТОП-50 Global Teacher Prize Ukraine 2018,
    Наталія Лімонова: (переможниця премії Жінка України 2019), засновниця багатьох успішних проектів і інноваційного проекту  https://gioschool.com/
    Микола Скиба – експерт напрямку "Освіта" "Українського інституту майбутнього"
    Команда креативних директорів київських шкіл та інші прогресивні успішні освітяни з різних регіонів України.
    Партнери форуму – представники ГС «Освіторія».

В програмі форуму дискусія у формі дебатів на тему «Онлайн-освіта має цілком прийти на зміну класичному викладанню, а професія вчителя в її звичайному розумінні - піти в минуле». А також - групова робота з визначенням ролей вчителя сучасності.

Буде презентовано іноваційний український стартап, винахід під назвою «Cam Touch», який  перетворює будь-яку поверхню на сенсорну, або інтерактивну.

Робота форуму триватиме 1 день (до 17 години) і включатиме дискусійну панель, а також біля 30 майстер-класів та тренінгів. Учасники в теорії та на практиці ознайомляться з новітніми педагогічними підходами, методичними розробками, технічними засобами тощо. Виступи експертів, дискусійне обговорення та майстер-класи розраховані так, щоби корисні їм нові знання могли отримати вчителі з усіх предметів.

Очікується, що форум дасть освітянам не тільки корисну інформацію, а надихне їх на педагогічні досягнення та інновації.
 

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.