Фахівці служби зайнятості вдосконалюють навички проведення тренінгів та консультування безробітних
Постійне спілкування з людьми, більшість з яких переживають не найкращі часи внаслідок безробіття, вимагає від фахівців служби зайнятості оволодіння новими методами роботи, підвищення власної компетенції та безперервного самовдосконалення.
Тому Чернігівська обласна служба зайнятості постійно розвиває потенціал своїх працівників. Так, 10 вересня в обласному центрі зайнятості розпочався триденний тренінг на тему «Формування навичок проведення тренінгових та інтерактивних занять.
Психологічні особливості індивідуального консультування клієнтів державної служби зайнятості». Тренерами стали психологи Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г.Шевченка.
Робота була націлена на формування навичок проведення тренінгів та інших заходів для безробітних з тренінговими та інтерактивними елементами, розширення знань фахівців щодо ведення індивідуальних консультацій, формування вміння визначати психологічні типи клієнтів, щоб враховувати їх під час спілкування.
І хоча присутні на навчанні фахівці служби зайнятості мають досвід проведення тренінгів та консультацій, за словами заступника директора Чернігівського обласного центру зайнятості Сергія Роговця, отримані нові навички та знання неодмінно знадобляться працівникам у щоденній роботі з клієнтами і сприятимуть налагодженню взаємної комунікації між ними.
За допомогою тематичних дискусій, різних вправ та міні-лекцій, роботи в групах фахівці служби зайнятості вчилися організовувати та вести тренінгові заняття, правильно готуватися до них, встановлювати контакт з аудиторією, виробили алгоритм роботи зі «складними» клієнтами тощо. На прикладі тренінгу «Знайдемо роботу разом!» були відпрацьовані методи, що сприяють підвищенню мотивації клієнтів служби зайнятості до пошуку роботи, формуванню в них впевненості у власних силах, та усвідомленню своїх професійних здібностей.
Також фахівці служби зайнятості дізналися, як створювати довірливу атмосферу взаємодії з безробітними, слухати, чути та розуміти свого співрозмовника, формулювати запитання, перефразовувати їх для уточнення інформації, регулювати власні емоції.
Інтерактивна форма заходу дозволила кожному присутньому поділитися своїми думками та досвідом, а дружня атмосфера в групі сприяла глибокому аналізу себе та розумінню шляхів удосконалення своєї роботи.
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.